Leoš Marek 2021-07-21T19:11:34+00:00

Leoš Marek

Tréninková specializace: Jsem silový a kondiční trenér sportovců.

Praxe 6 let v oblasti silového tréninku a specifické přípravy sportovců Trenérská spolupráce s hráči NHL, KHL a ELH, dále také s hráči 1. a 2. FUTSAL ligy

Sportovec má před sebou často velmi náročnou sezonu, kde hrozí zranění prakticky při každém špatném pohybu.

Sportem žiji snad od doby, co jsem se narodil. Do 15 let jsem si stihl projít dvěma sporty, a to fotbalem a florbalem. Poté jsem přešel na veslování, kde jsem se poprvé setkal se silovým tréninkem v posilovně. Avšak čím víc tréninkové zatížení narůstalo, zjistil jsem, že výkonný sportovec musí být zdravý sportovec a ideálně celou sezonu. Proto jsem se začal vzdělávat v oblasti mimosezonní přípravy, jak snížit riziko zranění u sportovce na minimum, ale hlavně jak být silnější, rychlejší a výbušnější. Vyústilo to v získání trenérské licence, absolvování vysokoškolského studia na Fakultě tělesné kultury v Olomouci, návštěvu několika seminářů či webinářů u českých nebo zahraničních trenérských es a absolvování stáže ve STACA Elite Institute, kde se připravuje mnoho našich sportovců napříč sporty, ať už jsou to atleti v přípravě na Olympijské hry nebo hokejisti v přípravě na svou další sezonu v NHL či KHL.

Chceš se dostat na vrchol svých fyzických možností, vydržet celou sezonu zdravý a ukázat následně svůj potenciál v sezoně? Nebo chceš jen změnit svou postavu a neplýtvat časem a penězi? Anebo si říkáš, že bys rád se mnou trénoval, ale sportovec nejsi? Ať je to, jak chce, budu rád, když se stavíš za mnou na konzultaci, kde probereme tvoji představu a všechno přizpůsobíme tvojí individualitě.

Kurzy a certifikace

  • Instruktor fitness – Improve Academy

  • Powerlifting Seminar – Iron Warriors

  • Primal Move I & II – Arena Pavly Kladivové

  • Kettlebell Seminar – Arena Pavly Kladivové

  • Ido Portal Method Seminar – Pohyb je život

  • STACA Internship – STACA Elite Institute