Tréninky skupin 2022-02-20T17:09:33+00:00

Osobní tréninky skupin

Chcete cvičit ve skupině a chcete se zlepšovat pod dohledem trenéra? Jste sportovní tým, pracovní kolektiv, rodina nebo skupina přátel? Připravíme vám trénink na míru v závislosti na vašich cílech a možnostem. Před prvním tréninkem se sejdeme na osobní konzultaci, kde nám řeknete vaši představu a následně připravíme ukázkový trénink. Pokud se vám bude líbit, jdeme do toho.

O tréninku

Trénink vždy zvládne opravdu každý. Bude vždy přizpůsoben vaší aktuální kondici a zdravotnímu stavu. Cvičení trvá 60 minut. Dle dohody jde samozřejmě domluvit i jinou délku cvičení.

Trénink bude probíhat v sálu určeném pro lekce, který bude připraven jen pro vás. Budete tak mít dostatek soukromí na cvičení. Od cíle se pak odvíjí to, s jakými pomůckami pracujeme. Nejčastěji to jsou kettlebelly, trx, bosu, lavičky a různé stupínky, lodní lana a různé rehabilitační pomůcky.

Tréninky dle Vašich cílů

Dle cíle se odvíjí složení tréninků. Tréninky mohou být zaměřené čistě výkon nebo na zdravotní cvičení, prevenci a řešení pohybových omezení. Ve skupinách trénujeme výkonností sportovce, ale i kondiční cvičence. Spolupracujeme například s Inline bruslaři, házenkáři, badminton nebo tenis.

Cena 1 trénink: 800,-, 10 tréninků: 7 000,-, 20 tréninků: 13 000,-

Rezervovat lekci

Kdo se ti bude věnovat

Všichni naši trenéři mají odpovídající vzdělání a praxi. Jsou aktivní nebo bývalí výkonnostní sportovci. Mají své specializace, dle kterých nejlépe určíš, koho si vybrat. Případně ti s výběrem na základě vstupní konzultace pomůžeme.

Tomáš Hruška

Tréninková specializace: Rehabilitační tréninky a kompenzační cvičení

Jsem profesionální pohybový terapeut a působím ve svém fitness centru Bushido Gym v Uherském Hradišti, kde ročně odtrénuji okolo 2000 tréninků s klienty.

Už od mala jsem byl pohybově aktivní. Do svých 16. let jsem hrál fotbal za akademii místního prvoligového týmu. S narůstající pohybovou zátěží se mé tělo postupně začalo rozpadat. Nakonec jsem musel s fotbalem díky přetrvávající bolesti zad a třísel přestat.
Rozhodl jsem se, že musím své tělo posílit a začal jsem navštěvovat posilovnu. Cvičení mě začalo okamžitě naplňovat. Následně jsem přešel i na soutěžní kulturistiku, kde jsem se stal mistrem ČR. Z fitness cvičení bolesti pohybového aparátu zmizely pouze přechodně a spíše se objevovali nové “problémy”.
V roce 2015 jsem začal studovat pohyb a zdravotní cvičení, které jsem na sobě následně aplikoval. Praxi jsem získal sportovní minulostí, skrze kurzy zdravotního charakteru a vzdělání od svého fyzioterapeuta ale hlavně cvičením mých klientů.
Zaměřuji se na nápravu pohybového aparátu, kompenzační cvičení a zdravý trénink.
Více o mě

Zdeněk Hruška

Tréninková specializace: fitness a změny postavy, výživa

Jsem trenér a bývalý naturální kulturista, který rozumí tomu, jak změnit postavu bez dopingu, zhoršování zdravotního stavu a neustálého kolísání výkonu. Mám za sebou okolo 1000 odtrénovaných osobních tréninků s klienty a skupinami. Kladu důraz především na zdraví spojené s dlouhodobě udržitelným výkonem a výsledky. Své klienty učím zdravě posilovat v souladu s anatomií lidského těla.

Chceš změnit svou postavu? Chceš postupovat efektivně, zlepšit se, neztrácet čas a peníze a třeba přitom i odstranit některé bolesti pohybového aparátu (bedra, krk..)? Stav se za mnou na konzultaci a spolu probereme tvou představu.

Více o mě