Měření Inbody 270 2023-12-01T16:26:44+00:00

Měření InBody 270

InBody 270 je přístroj, který slouží k měření tělesného složení.  Měření odhalí postupné změny ve vašem těle. Můžete tak zjistit, jestli je váš tréninkový a nutriční program skutečně efektivní.

Pravidelné měření na InBody vás může dlouhodobě motivovat, protože okamžitě uvidíte, jakých výsledků dosahujete. Díky historií měření můžete snadno porovnávat vaše výsledky v průběhu času.

Přesnější měření tělesného složení s běžně dostupných přístrojů na trhu opravdu nenajdete.

Jak probíhá měření

Měření probíhá jen pár sekund. Postavíte se na přístroj na boso, podobně jako na osobní váhu. U měření můžete zůstat oblečení, protože přístroj umí oblečení odečíst. Uchopíte madla, na kterých jsou připevněny elektrody. Poté už jen vyčkáte na výsledky měření, které se promítnou na PC nebo termotiskárně přístroje.

Příprava na měření

Měření by pokaždé mělo probíhat za přibližně stejných podmínek. Ideálně by tedy mělo probíhat přibližně ve stejný čas s podobným pitným, jídelním a denním režimem v měřící den. Nepřesnost měření způsobuje především voda, proto se nedoporučuje alespoň hodinu před měřením pít. Z tohoto důvodu může nepřesnost měření u žen způsobovat i menstruační cyklus. Inbody je vhodné pro všechny věkové kategorie. Neměli by jej využívat pouze lidé s kardiostimulátorem.

Co InBody 270 dokáže změřit

  • množství tuku v těle

  • množství svalové tkáně

  • celkovou hmotnost

  • voda v organismu

  • proteiny a minerální látky

  • svalovou hmotu v jednotlivých částech těla

  • metabolický index, BMI index, metabolismus a další

Cena měření 450 Kč. V ceně je započítán i odborný výklad naměřených hodnot.

Cena měření bez výkladu hodnot 300 Kč.

MĚŘENÍ JE MOŽNÉ POUZE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ tel. 725956634