Osobní tréninky 2023-12-05T08:22:11+00:00

Osobní tréninky

Osobní tréninky slouží pro individuální trénink jednotlivců, nebo dvojic. Před našim prvním tréninkem se sejdeme na osobní konzultaci, kde nám řekneš tvou představu, probereme tvůj cíl a možnosti. Následně se domluvíme na způsobu naší spolupráce a začneme pracovat na stanoveném cíli.

O tréninku

Budeme se ti naplno věnovat, trénink vždy zvládneš. Trénink bude vždy přizpůsoben tvé aktuální kondici a zdravotnímu stavu.

Standardní trénink trvá okolo 60 minut. Dle dohody jde samozřejmě domluvit i jinou délku cvičení. Trénink může probíhat přímo v posilovně nebo v sálu pro skupinové lekce, kde budeš mít dostatek soukromí.

Vstup do fitka v ceně

V ceně osobního tréninku máš započítaný vstup do fitness centra. Kromě osobního tréninku už neplatíš žádné další poplatky, permanentky nebo jednorázové vstupy.

Tréninky dle tvého cíle

Máš nějaký problém s pohybovým aparátem, bolí tě záda, chceš zhubnout nebo se naučit cvičit? Tréninky přizpůsobujeme tvému cíli. Podle toho ti i doporučíme i trenéra, který ti bude schopen s tvým cílem nejlépe pomoct.

Náš cíl

Našim cílem je pomoci ti splnit tvůj cíl a naučit tě cvičit, abys po nějaké době zvládl vše sám a věděl, jak v posilovně fungovat a jak se nadále zlepšovat.

Tomáš Hruška

Tréninková specializace: Rehabilitační tréninky a kompenzační cvičení

Už od mala jsem byl pohybově aktivní. Do svých 16. let jsem hrál fotbal za akademii místního prvoligového týmu. S narůstající pohybovou zátěží se mé tělo postupně začalo rozpadat. Nakonec jsem musel s fotbalem díky přetrvávající bolesti zad a třísel přestat. Rozhodl jsem se, že musím své tělo posílit a začal jsem navštěvovat posilovnu.

Cvičení mě začalo okamžitě naplňovat. Následně jsem přešel i na soutěžní kulturistiku, kde jsem se stal mistrem ČR. Z fitness cvičení bolesti pohybového aparátu zmizely pouze přechodně a spíše se objevovali nové “problémy”. V roce 2015 jsem začal studovat pohyb a zdravotní cvičení, které jsem na sobě následně aplikoval. Praxi jsem získal sportovní minulostí, skrze kurzy zdravotního charakteru a vzdělání od svého fyzioterapeuta ale hlavně cvičením mých klientů.

Zaměřuji se na nápravu pohybového aparátu, kompenzační cvičení a zdravý trénink.

Více o mně

Zdeněk Hruška

Tréninková specializace: zdravé posilování a kondiční trénink

Jsem trenér, který klade důraz na funkčnost pohybového aparátu a dlouhodobě udržitelný výkon a výsledky. Své klienty učím, jak pracovat se svým tělem, nejen v posilovně, ale i mimo ni.

Tréninky se mnou jsou založeny na kombinaci zdravotního cvičení a posilování v souladu s anatomií těla. Mým cílem je, aby mí klienti z každého cvičení odcházeli příjemně unavení, psychicky zrelaxováni a opět se o něco více přiblížili našemu společnému cíli.

Každý klient je pro mě jedinečná osobnost s kterou postupně pracuji. Trénink se mnou zvládne každý. Uzpůsobuji jej zdravotnímu stavu a kondici klienta.

Více o mně

Leoš Marek

Tréninková specializace: Změna postavy a specifická příprava sportovců

Jsem profesionální silový a kondiční trenér, který rozumí tomu, jak změnit postavu naturální cestou. Ukážu ti, jak najít dlouhodobě udržitelnou cestu k tvému vytyčenému cíli, a to bez selhání, jak to často bývá v případě drastických diet a nesmyslných tréninkových výzev na měsíc. Zkrátka budeš cvičit i jíst dobře a vše dělat systematicky!

Více o mně

Kristýna Vacková

Tréninková specializace: změny postavy/ silový trénink

Jsem absolventka MUNI obor Regenerace a výživa ve sportu. Fitness se věnuji 12 let, z toho několik let soutěžím v silovém trojboji. Svým klientům mohu nabídnout individuální přístup- osobní tréninky, úpravy jídelníčků a předání výživových informací. Mým cílem naší spolupráce je především dlouhodobá udržitelnost dosažených výsledků, zvýšené sebevědomí klienta a zlepšení zdravotní stránky.

Více o mně

Iva Zavřelová

Tréninková specializace: Fyzioterapie a zdravé posilování

Jsem fyzioterapeutka, která se zajímá o lidské tělo a zdravý pohyb. Při tréninku přistupuji ke každému klientovi individuálně a vždy se snažím najít správné provedení pohybu právě pro něj, protože každé tělo je unikátní.

K posilování mě přivedl můj táta, který mě od mala brával s sebou do posilovny, kterou dlouhou dobu vedl (on sám cvičí celý život a také trénoval). Já sama jsem měla od silového tréninku nějakou dobu pauzu, ale postupně jsem zjistila, že hlavně síla, a nejenom správnost provedení pohybu, je důležitá i v běžném životě, a potřebuji ji tedy každý.

Zaměřuji se na zdravý trénink a pomoc s řešením Vašich pohybových potíží.

Více o mně

Cena 1 trénink: 750 , 10 tréninků: 6 800 , 20 tréninků: 13 000 

Rezervovat lekci