O nás 2021-01-28T10:46:00+00:00

Bushido Gym

Jsme rodinné fitness centrum v Uherském Hradišti, které založili bratři Zdeněk a Tomáš Hruškovi. Máme otevřeno od 17.9.2018.
„Rozhodli jsme se, že si splníme sen a otevřeme ve svém rodném městě sportovní centrum“.
Proč Bushido?
Říká se, že první nápad je nejlepší. Máme k tomu slovu vztah od dětství, lehce se pamatuje a je spjaté i s  tématikou a vizí našeho centra. Neobsahuje klasická slova v názvu, která má každé FIT centrum. My chceme být jedineční.
„Naší hlavní motivací a důvodem, proč jsme otevřeli nové sportovní centrum je cíl, přivést více lidí ke zdravému životnímu stylu a cvičení, protože to má smysl. Chceme spojovat komunitu, něco ji přinášet a to nejen otevřením nového centra.
Nejsme jen další komerční „továrna na svaly“. Snažíme se vytvářet místo, kam budete rádi chodit třeba jen na kávu, kde se budete moct vzdělávat a kde najdete lidi a odborníky se společným zájmem o zdravý životní styl. 
Našim cílem je udělat takové centrum v našem rodném městě pro sebe i pro Vás.  „

Špičkově vybavená posilovna

Jedinečnými stroji Hammer Strength a Life Fitness z USA. Tyto stroje společně s dalším doplňkovým vybavením ti umožní odcvičit jakýkoliv trénink. Zajímají tě silové nebo kulturistické cviky či „funkční trénink“? U nás to najdeš

Malý sál pro “velké“ sálové akce

Zde se ti budeme moct naplno věnovat. Žádné přeplněné lekce, kde se ti trenér nevěnuje a jen vybírá vstupné, zapne hudbu a počítá opakování nebo časové intervaly. Naše skupinová cvičení ti budou dávat smysl a budeš si z nich odnášet nejen dobrý pocit, ale i opravdové výsledky.

Osobní přístup

Nemáš zkušenosti s posilováním a chceš se to naučit? Budeme se ti věnovat. Ukážeme ti, jak cvičit, co cvičit nebo jak nastavit stroj do správné polohy – poradíme ti se vším, aby sis od nás přinášel výsledky.
U nás se nemusíš bát dojít do posilovny s tím, že nebudeš vědět co dělat a co cvičit.

Čistota a komfort

Nemusíš se bát u nás osprchovat, garantujeme ti čisté sprchy, sociální zařízení a cvičební prostory. V naší posilovně je uklizeno. Žádné rozházené kotouče a hledání vybavení.

Nemusíš s sebou tahat ani fén, žehličku na vlasy nebo shaker s proteinem a doplňky. Vše je ti u nás k dispozici. Na Baru si můžeš dát doplňky za bezkonkurenční ceny a můžeš se soustředit jen na sport.

Trenérské služby

U nás najdeš trenéry, kteří se ti budou skutečně individuálně věnovat a pomůžou ti se splním cíle. Máme specialistu na výživu, který se o tebe bude starat ve výživové poradně. Trenéra na silově rehabilitační cvičení, který ti napraví tvé svalové problémy a pomůže od bolesti. Nebo ženskou trenérku, která ti pomůže s problémovými partiemi. U nás najdeš trenéry se specializací.

Parkoviště zdarma

U našeho fitness centra se nachází velké parkoviště, kde je možné parkovat zdarma